Multi-athletic conditioning system

AGNIESZKA KOWALIWWykształcenie:
Magister filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Studia podyplomowe z historii – Uniwersytet Rzeszowski
Studia podyplomowe z organizacji i zarządzania - Uniwersytet Rzeszowski

 

Kwalifikacje:
Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności samoobrona

Stopień 1 Kyu karate kyokushinkai IFK (egzaminator Hanshi Steve Arneil 10 Dan)
Uprawnienia ratownika drogowego i ratownictwa przedmedycznego

 

Doświadczenie:
Agnieszka od 12 lat jest nauczycielem języka polskiego i historii. Po zaledwie sześciu latach pracy została dyrektorem szkoły i tę funkcję pełni do dziś. Jest wykładowcą w Centrum Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli w Przemyślu. Obecnie przygotowuje się do napisania doktoratu.
Od trzech lat jest instruktorem karate kyokushinkai IFK, jest również certyfikowanym sędzią kata, clicker i knockdown. Od 2009 roku pełni funkcję sekretarza Polskiej Organizacji IFK. Jest również webmaster ogólnopolskiej strony tej organizacji.
Jej największe sukcesy sportowe to 3 miejsce w Pucharze Polski IFK w konkurencji kata (2009), 4 miejsce w Pucharze Polski IFK w clicker (2010), 1 miejsce w konkurencji knockdown podczas Miedzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushin German Open (2010). Podczas ostatnich Mistrzostw Świata Juniorów i Kadetów w konkurencji clicker i knockdown rozegranych w lipcu 2011 roku w Crawley (Wielka Brytania) pełniła funkcję trenera polskiej reprezentacji.
W ciągu ostatnich trzech lat była organizatorem Międzynarodowego Obozu Letniego Polskiej Organizacji IFK w Łebie z hanshi Steve Arneilem 10 Dan (2010), Międzynarodowego Seminarium Zimowego PO IFK w Sanoku z shihan Victorem Fominem 6 Dan (2011). Organizowała również ogólnopolskie zawody w randze Pucharu Polski w Przemyślu (2009) i Łebie (2010).
Jest autorką zamieszczonego w książce Piotra Szeligowskiego ”Tradycyjne karate kyokushinkai. Budo i walka sportowa” wywiadu oraz współwydawcą polskiej wersji wymienionej powyżej książki.

 

W macsperform.pl Agnieszka odpowiada za:
Organizację imprez sportowych – seminariów i obozów,
Kontakty z klientem indywidualnym i biznesowym
Kontakty z mediami,
Promocję i reklamę

 


 
 

© MACSperform 2014